Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 26 informacji. Wszystkie poniżej.

Bułgaria i Turcja zamiast Tunezji »
Tekst opublikowany 2015-06-30, opracowanie JK
Polscy turyści wybierają przede wszystkim Bułgarię i Turcję w zamian za Tunezję, kierując się przede wszystkim porównywalnym kosztem imprezy.
Zdjęć: 1  

Kto kupuje mieszkania w wakacje? »
Tekst opublikowany 2015-06-30, opracowanie Opracowanie Marcin Jańczuk
W wakacje rynek mieszkaniowy nie próżnuje. Klienci deweloperów i pośredników przeznaczają urlopy na poszukiwanie własnego M, a do zakupów przystępują gotówkowi kupujący. Z uwagi na sezon urlopowy muszą się liczyć z wydłużeniem czasu samej transakcji.
Zdjęć: 1  

Warsztaty ekologiczno-artystyczne »
Tekst opublikowany 2015-06-24, opracowanie otomedia.pl
Zapraszamy na wakacyjne warsztaty ekologiczno-artystyczne „Kreatywne lato w Centrum Messiaen” dla dzieci w wieku 7-13 lat organizowane przez ECEK w Zgorzelcu.
Zdjęć: 1  

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia  »
Tekst opublikowany 2015-06-24, opracowanie otomedia.pl
W dniach 8-18 lipca odbędzie się 6. edycja akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". Młodzież oraz wolontariusze z Dolnego Śląska porządkują, remontują i ratują polskie nekropolie na Ukrainie. Wspierają i odwiedzają naszych rodaków z Kresów.
Zdjęć: 7  

Wakacyjne hity wrocławskiego lotniska »
Tekst opublikowany 2015-06-23, opracowanie otomedia.pl
Alicante, Bolonia i Barcelona – tak wygląda zestawienie najpopularniejszych południowych kierunków z Wrocławia na początku sezonu letniego. Wśród czarterów niezmiennie lubiane są kurorty Grecji, a nowym hitem może zostać portugalskie Faro.
Zdjęć: 1  

Zatrzymany za kradzież rowerów »
Tekst opublikowany 2015-06-23, opracowanie pol
Do policjantów z powiatu zgorzeleckiego dotarła informacja o kradzieży dwóch jednośladów. Sprawcy po przecięciu linek zabezpieczających skradli z bagażnika rowerowego umieszczonego na samochodzie dwa markowe rowery o wartości 14 tys. złotych, po czym umieścili łup w swoim pojeździe i odjechali.

Szukają zaginionej kobiety »
Tekst opublikowany 2015-06-22, opracowanie pol
Zaginiona wyszła z mieszkania przy ul. Paderewskiego 18 czerwca 2015 r. ok. godz. 12:00 na spacer po osiedlu i nie powróciła.
Zdjęć: 1  

Jeśli rozpoznajesz - zadzwoń »
Tekst opublikowany 2015-06-22, opracowanie pol
Policjanci z komendy powiatowej w Oleśnicy poszukują osobę podejrzewaną o napad rabunkowy, do którego doszło na stacji paliw w Twardogórze (pow. oleśnicki). Sprawca po tym jak przyjechał na stacje motocyklem, grożąc przedmiotem przypominającym broń, skradł pieniądze, a następnie odjechał z miejsca przestępstwa. Osoby, które posiadają informację na temat zdarzenia bądź znają miejsce pobytu sprawcy proszone są o kontakt z oleśnicką policją.
Zdjęć: 3  

Rozpracowana grupa przestępcza zajmującą się kradzieżami samochodów »
Tekst opublikowany 2015-06-22, opracowanie pol
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi członkom grupy przestępczej, zajmującej się kradzieżami samochód, głównie z grupy volkswagena. W sprawie zatrzymano 5 osób. Podejrzani, którzy usłyszeli już zarzuty włamań do samochodów i ich kradzieży, a także paserstwa części samochodowych, działali na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego.
Zdjęć: 9  

Sukces dziewcząt z Gimnazjum nr 2  »
Tekst opublikowany 2015-06-17, opracowanie gim2
13 czerwca w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Gimnazjady w Lidze Lekkoatletycznej. W zawodach prawo startu uzyskały drużyny, które wygrały w swoim województwie.
Zdjęć: 5  

Najbardziej zadłużeni posłowie »
Tekst opublikowany 2015-06-16, opracowanie Bartłomiej Dwornik/Money.pl
Łącznie długi posłów przekraczają 122,5 mln zł - podaje portal Money.pl. Ma je zdecydowana większość, bo 290 na 460 parlamentarzystów. Średnio na posła wychodzi ponad 422,6 tys. zł. Jednak największe przekraczają 9 mln zł.

Międzynarodowe zawody »
Tekst opublikowany 2015-06-16, opracowanie otomedia.pl
21 czerwca tradycyjnie obok Ł.O.Ś. odbędą się Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego, Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody z Udziałem Osób Zagranicznych – XI edycja.
Zdjęć: 1  

Zaproszenie do teatru  »
Tekst opublikowany 2015-06-12, opracowanie otomedia.pl
Człowiek jest zwierzęciem przyzwyczajeń - metodą eksperymentu różne osoby zostaną postawione w kilku krótkich sytuacjach. W sytuacji, w której będa musieli podjąc decyzję, w sytuacji zawahania czy zwątpienia.
Zdjęć: 3  

XIX edycja Dolnośląskiego Klucza Sukcesu. Znamy nominatów »
Tekst opublikowany 2015-06-11, opracowanie otomedia.pl
Po raz kolejny Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska będzie przyznawać Dolnośląski Klucz Sukcesu. Uroczystość wręczenia tej specyficznej nagrody za każdym razem odbywa się w innym mieście regionu.
Zdjęć: 1  

Okulary od Dolnoślązaków trafiły do Zachodniej Syberii »
Tekst opublikowany 2015-06-09, opracowanie otomedia.pl
Od 1 do 5 czerwca po raz trzeci odbyła się akcja „Okulary dla Syberii. W tym roku niemal 300 par okularów trafiło do Polonii w okolicach Tomska.
Zdjęć: 6  

Dotacje unijne – druga strona medalu »
Tekst opublikowany 2015-06-09, opracowanie Źródło: Dotacjomat.pl
O funduszach unijnych mówi się dużo. Zwykle mówi się dobrze. Wystarczy rozejrzeć się wokół i podziwiać infrastrukturę stworzoną dzięki środkom unijnym.

30 firm poszkodowanych przez grupę wyłudzającą pożyczki »
Tekst opublikowany 2015-06-06, opracowanie pol
Dolnośląscy policjanci rozbili grupę, podejrzaną o szereg oszustw i wyłudzeń pożyczek internetowych. Funkcjonariusze udowodnili kobiecie oraz dwóm mężczyznom ponad 100 takich przestępstw. Sprawcy posługując się cudzymi danymi osobowymi oszukali blisko 30 firm pożyczkowych na ponad 100 tysięcy złotych.

Port Lotniczy Wrocław:15% wzrostu w maju »
Tekst opublikowany 2015-06-03, opracowanie otomedia.pl
Wzrosty we wszystkich segmentach ruchu lotniczego, a największy w przypadku połączeń czarterowych - tak prezentują się majowe statystyki wrocławskiego lotniska.
Zdjęć: 1  

Dziecięcy Turniej Tenisa Ziemnego  »
Tekst opublikowany 2015-06-01, opracowanie rtr
Po raz pierwszy w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zgorzelcu odbył się Dziecięcy Turniej Tenisa Ziemnego Zgorzelca i Pieńska.
Zdjęć: 1  

I Powiatowy Turniej Matematyczny  »
Tekst opublikowany 2015-06-01, opracowanie rtr
W Gimnazjum nr 2 w Zgorzelcu odbył się I Powiatowy Turniej Matematyczny dla uczniów gimnazjum. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Anna Marszał.
Zdjęć: 1  

25-lat samorządu terytorialnego w Gminie Zgorzelec »
Tekst opublikowany 2015-06-01, opracowanie ug
29 maja w Pałacu w Łagowie odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Zgorzelec, na której tematem przewodnim była heraldyka gminy Zgorzelec i uchwalenie nowych znaków gminy: herbu, flagi i pieczęci.
Zdjęć: 18  

Wyścig Bałtyk-Karkonosze Tour  »
Tekst opublikowany 2015-06-01, opracowanie ug
Przez gminę Zgorzelec przebiegał czwarty etap wyścigu Bałtyk-Karkonosze Tour a meta usytuowana była przy nowej hali sportowo-widowiskowej Turów Arena.
Zdjęć: 13  

VI Przegląd Kultury Ludowej Łagów 2015 »
Tekst opublikowany 2015-06-01, opracowanie ug
Przegląd Kultury Ludowej został zorganizowany przez Górnołużyckie Błękitne Kamizelki oraz wójta gminy Zgorzelec Piotra Machaja, starostę powiatu Zgorzelec Artura Bielińskiego i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Małgorzatę Korelin w Pałacu w Łagowie.
Zdjęć: 17  

Krasnoludki w bibliotece »
Tekst opublikowany 2015-06-01, opracowanie ug
W maju 2015 roku przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Krasnoludki odwiedziły Publiczną Bibliotekę w Jędrzychowicach.
Zdjęć: 6  

Rozstrzygnięcie gminnego konkursu poetyckiego  »
Tekst opublikowany 2015-06-01, opracowanie ug
20 maja na posiedzeniu Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego wyłoniono zwycięzców konkursu poetyckiego pt. „Bliżej siebie - dalej od nałogów”. Do konkursu przesłano ogółem 30 wierszy.
Zdjęć: 8  

Zabezpieczyli kilogram marihuany »
Tekst opublikowany 2015-06-01, opracowanie pol
Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej, polsko–niemieckiej policyjnej grupy NYSA zatrzymali 26–letniego mężczyznę, podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli ponad kilogram marihuany.

Dzisiaj
Czwartek 28 maja 2020
Imieniny
Augustyna, Ingi, Jaromira

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
OtoZgorzelec.pl © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl