Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 55 informacji. Wszystkie poniżej.

Uwaga na niewypały w okolicach Witki »
Tekst opublikowany 2006-06-30, opracowanie red.
W okolicach jeziora Witka znaleziono pochodzące z czasów II wojny światowej elementy uzbrojenia: łuski, zasobniki na amunicję, szczątki masek gazowych. Znaleziskiem zajęła się policja, choć miejscowi mieszkańcy są przekonani, że tego rodzaju "historycznych niespodzianek" jest w terenie znacznie więcej. Być może cała okolica powinna zostać sprawdzona przez saperów. Póki co ostrzegamy - ostrożnie podczas spacerów w stronę Witki.

Wyjątkowa kolia »
Tekst opublikowany 2006-06-30, opracowanie red.
"W drodze z Chatki AKT na Odrodzenie co chwila zatapialiśmy się w gęstej mgle...szliśmy tak przez jakiś czas patrząc tylko pod nogi :) a gdy mgła opadła czekał na nas piękny widok krajobrazu oraz niespodzianki od matki natury w postaci koli brylantów, inaczej mówiąc rosy na pajęczynach." - pisze nasza czytelniczka bibi. Zapraszamy do nadsyłania swoich wakacyjnych zdjęć, stwórzmy razem galerię dokumentującą Państwa wypoczynek :-)

Z posiedzenia Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego »
Tekst opublikowany 2006-06-30, opracowanie up
Na ostatnim posiedzeniu w dniu 29 czerwca br. Zarząd Powiatu Zgorzeleckiego m.in.:

Zatrzymany ze złomem »
Tekst opublikowany 2006-06-29, opracowanie red.
27 czerwca funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Zgorzelec zatrzymali 21-latka, na gorącym uczynku kradzieży złomu w ilości 580 kg wartości 290 zł. Mężczyznę osadzono w PDOZ. Postępowanie prowadzi KPP w Zgorzelcu.

Do doprowadzenia »
Tekst opublikowany 2006-06-29, opracowanie red.
27 czerwca policjanci zatrzymali Marcina M. lat 24 poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy Łódź Śródmieście.

Nielegalny rowerzysta »
Tekst opublikowany 2006-06-29, opracowanie red.
Policjanci na drogach powiatu zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. Zatrzymani to mężczyźni. Najwięcej alkoholu w organizmie 3,49 promila posiadał mieszkaniec Opolna Zdroju, który w tym stanie kierował w Bogatyni na ul. Zgorzeleckiej rowerem. Ponadto naruszył zakaz kierowania pojazdami orzeczony przez Sąd Rejonowy.

Uciążliwi »
Tekst opublikowany 2006-06-29, opracowanie red.
Policjanci ujawnili na terenie miasta Zgorzelec 2 wykroczenia społecznie uciążliwe tj. spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych (ul. Lubańska i ul. Łużycka). Każdy ze sprawców zapłacił 100 zł. mandat karny.

Już od jutra Dni Zgorzelca! »
Tekst opublikowany 2006-06-29, opracowanie red.
Koncertem zespołu Dżem oraz specjalną projekcją filmu "Skazany na Bluesa" rozpoczną się jutro Dni Zgorzelca. Impreza potrwa do niedzieli - wówczas zaprezentuje się największa z zaproszonych gwiazd: zespół Myslovitz. W serwisie prezentujemy dokładny program Dni naszego miasta.

Pożar kontrolowany »
Tekst opublikowany 2006-06-29, opracowanie red.
Sześć osób poszkodowanych, w tym dwie w stanie ciężkim z urazami głowy i kończyn dolnych oraz 100 funkcjonariuszy i pracowników ewakuowanych - to efekt pożaru, który wybuchł na III piętrze budynku komendy Łużyckiego Oddziału SG w Lubaniu. W akcji gaśniczej uczestniczyło 10 jednostek ratowniczo-gaśniczych i ponad 50 strażaków z całego powiatu lubańskiego.

Przemyt papierosów nie wypalił »
Tekst opublikowany 2006-06-29, opracowanie PSG-Zgorzelece
Dwie próby przemytu przez granicę państwa papierosów z ukraińskimi znakami akcyzy oraz bez znaków akcyzy ujawnili funkcjonariusze z PSG w Zgorzelcu.

Noc Świętojańska w Spytkowie »
Tekst opublikowany 2006-06-28, opracowanie ug
Świętojański festyn w Spytkowie rozpoczął się niebanalnie, bo od otwarcia gminnej plaży nad zalewem Witka. Jak stwierdził Wójt jest to chyba pierwsze po wojnie uroczyste otwarcie plaży, nie tylko w Gminie Zgorzelec, ale także na Dolnym Śląsku.

Zestaw ratownictwa wodnego dla zgorzeleckiej Policji »
Tekst opublikowany 2006-06-28, opracowanie ug
25 czerwca 2006 roku podczas trwających na Zalewie Witka (powiat zgorzelecki) regat żeglarskich klasy „Omega” o Puchar Turowa przekazany został dla zgorzeleckiej Policji sprzęt ratownictwa wodnego.

Czym zajmie się Rada Prewencyjna? »
Tekst opublikowany 2006-06-27, opracowanie ug
3 czerwca odbyło się inauguracyjne spotkanie powołanej przez Starostę Zgorzeleckiego Andrzeja Tyca- Zgorzeleckiej Rady Prewencyjnej. Starosta oraz Komendant Powiatowej Policji Marek Kazimierczak przedstawili zebranym genezę i cel powołania rady oraz określili zadania jakie przewidywane są do realizacji.

Za dużo pijanych »
Tekst opublikowany 2006-06-27, opracowanie red.
Okazuje się, że w przypadku nietrzeźwych kierowców nie ma znaczenia wiek, który - jak się wydaje - powinien świadczyć o dojrzałości i odpowiedzialności. W ciągu ostatnich trzech dni w naszym regionie zatrzymanch zostało aż 19 pijanych kierowców - mężczyzn w wieku od 18 do 64 lat. W jednym z naszych plebiscytów pytamy Państwa o kary, jakie powinni ponosić pijani kierowcy. Zapraszamy do głosowania i komentarzy na tej stronie

Umowa z bankiem podpisana »
Tekst opublikowany 2006-06-26, opracowanie up
22 czerwca została zawarta umowa pomiędzy Starostwem Powiatowym w Zgorzelcu a Bankiem PKO BP na organizację, prowadzenie i obsługę emisji obligacji.

Woda w Kunowie i Tylicach za milion  »
Tekst opublikowany 2006-06-26, opracowanie red.
W czerwcu zakończyła się inwestycja pn. „Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami we wsiach Kunów- Tylice". Dzięki jej przeprowadzeniu ponad siedemset mieszkańców Gminy Zgorzelec uzyskało możliwość podłączenia się do sieci wodociągowej.

Połakomili się na telefon »
Tekst opublikowany 2006-06-26, opracowanie Administrator
25 czerwca policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Zgorzelca w wieku 19 i 20 lat, podejrzane o to, że pobili i pokopali 19-letnią kobietę, a następnie usiłowali skraść reklamówkę z zawartością telefonu komórkowego oraz kluczy do mieszkania. Wobec zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Już mają wakacje »
Tekst opublikowany 2006-06-26, opracowanie um
128 uczniów zgorzeleckich szkół podstawowych i gimnazjalnych zostało wyróżnionych za osiągnięcie najwyższych wyników w nauce nagrodami Burmistrza Miasta.

Bal Maturalny Augustum-Annen-Gymnasium  »
Tekst opublikowany 2006-06-26, opracowanie um
8 lipca w Miejskim Domu Kultury odbędzie się Bal Maturalny. Na balu bawić się będzie około 600 osób, wśród których znajdą się zaproszeni goście, nauczyciele, tegoroczni maturzyści i ich rodzice.

Hi-Way w Zgorzelcu »
Tekst opublikowany 2006-06-23, opracowanie red.
Od dzisiaj w Miejskim Domu Kultury, w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego PoZa oglądać będziemy mogli obraz "Hi-Way", zrealizowany przez członków popularnej grupy Mumio. Seanse potrwają do niedzieli włącznie, początek zawsze o godzinie 19.00. Zapraszamy!

Dlaczego warto współpracować? »
Tekst opublikowany 2006-06-23, opracowanie ug
22 czerwca w starostwie powiatowym odbyła się konferencja adresowana do branży metalowej, drzewnej i tworzyw sztucznych, zatytułowajna „Dlaczego warto współpracować – przykłady dobrych praktyk w zakresie sieci kooperacji”. Konferencja odbyła się dzięki dofinansowaniu z funduszy Unii Europejskiej.

Najlepsi nagrodzeni  »
Tekst opublikowany 2006-06-23, opracowanie red.
Wczoraj, w ZSZ im. E. Plater w Zgorzelcu odbyła się uroczystość nagrodzenia najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W imprezie udział wzięli również rodzice, nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele lokalnych władz.

Jakie lato w Zgorzelcu? »
Tekst opublikowany 2006-06-22, opracowanie um
Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, miasto Zgorzelec przedstawiło listę proponowanych przez siebie form spędzania wolnego czasu. Sprawdźmy, jakie atrakcje przygotował Urząd Miasta wraz z podległymi placówkami.

Witka bezpieczna »
Tekst opublikowany 2006-06-22, opracowanie Gazeta Wrocławska
Gazeta Wrocławska: Laboratorium powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej przeanalizowało próbki wody pobrane z dwóch największych otwartych kąpielisk na terenie powiatu zgorzeleckiego.

Organizacje pozarządowe na konsultacjach »
Tekst opublikowany 2006-06-22, opracowanie pz
20 czerwca w sali konferencyjnej zgorzeleckiego starostwa odbyło się kolejne spotkanie informacyjno-konsultacyjne z organizacjami pozarządowymi z terenu powiatu zgorzeleckiego.

Po co wyprzedzać? »
Tekst opublikowany 2006-06-22, opracowanie Administrator
19 czerwca 37-latek kierując samochodem marki Peugeot 405 wyprzedając na łuku drogi inny pojazd zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo samochodem marki VW Polo kierowanym przez 61-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca samochodem marki VW Polo i pozostała na obserwacji w Szpitalu Powiatowym w Zgorzelcu, kierowca Peugeota bez obrażeń. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Zgorzelcu.

Społecznie uciążliwi »
Tekst opublikowany 2006-06-22, opracowanie Administrator
Policjanci na terenie powiatu ujawnili 8 wykroczeń społecznie uciążliwych tj. spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych (Zgorzelec ul. Reymonta, Pieńsk ul. Świerczewskiego), kradzież mienia (Zgorzelec ul. Armii Krajowej, ul. Słowiańska), zakłócanie ciszy i porządku (Zgorzelec ul. Dzika). Na sprawców nałożono mandaty karne na sumę 1420 złotych. Największy mandat 500 złotych zapłacił sprawca kradzieży mienia w markecie Kaufland.

300zł za 39 kilometrów »
Tekst opublikowany 2006-06-22, opracowanie Administrator
Policjanci Sekcji Ruchu Drogowego dokonywali pomiaru prędkości w miejscowości Żarska Wieś zatrzymując 4 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość jazdy. Sprawców wykroczeń ukarano mandatami karnymi na łączną kwotę 500 złotych i 18 punktami karnymi. Tym razem najwyższą grzywnę 300 złotych zapłacił kierujący, który przekroczył prędkość o 39 km/h. Wzbogacił się również o 6 punktów karnych.

Alkoholowy rekordzista »
Tekst opublikowany 2006-06-21, opracowanie Administrator
Liczba zatrzymywanych przez policję pijanych kierowców nie spada. Co więcej, wciąż dochodzi do takich zatrzymań, jak to sprzed dwóch dni w Zgorzelcu. 47-letni mieszkaniec naszego miasta kierował samochodem dostawczym mając we krwi aż 3,34 promila alkoholu. Przypomnijmy, że za jazdę po pijanemu grozi kara dwóch lat pozbawienia wolności.

Niebawem Noc Świętojańska w Spytkowie »
Tekst opublikowany 2006-06-20, opracowanie gz
Impreza rozpocznie się 24 czerwca o godzinie 15 ogłoszeniem konkursu na najpiekniejszy wianek i najlepsze wypieki. Organizatorzy przygotowali również mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Wystawa pod wodą »
Tekst opublikowany 2006-06-19, opracowanie red.
Polskie Srowarzyszenie "Euroopera" już 23 czerwca zaprasza na wernisaż wystawy "...pod wodą", której autorem jest Wacław Krzywoszyński. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 19.00 w Domu Jakuba Böhme na Przedmieściu Nyskim.

Pływali na byle czym »
Tekst opublikowany 2006-06-19, opracowanie um
17 czerwca odbył się na Nysie Łużyckiej "spływ na byle czym". To impreza ciesząca się ogromną popularnością zarówno wśród dorosłych mieszkańców jak i dzieci.

Kierował mimo zakazu »
Tekst opublikowany 2006-06-19, opracowanie Administrator
Policjanci Sekcji Ruchu Drogowego KPP w Zgorzelcu, podczas kontroli drogowej samochodu osobowego marki Renault Clio, ujawnili że kierujący 24-letni mieszkaniec Zgorzelca, kierował pojazdem pomimo zakazu Sądu Rejonowego w Zgorzelcu. Sprawca zatrzymany i osadzony w PDOZ. Postępowanie prowadzi KPP w Zgorzelcu.

Odnaleźli się »
Tekst opublikowany 2006-06-19, opracowanie Administrator
16 czerwca policjanci Sekcji Prewencji zatrzymali Andrzeja S. lat 53 poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Zgorzelcu. Poszukiwanego osadzono w PDOZ. Tego samego dnia policjanci z KP w Bogatyni zatrzymali Andrzeja B. lat 46 poszukiwanego na podstawie wezwania do ustalenia miejsca pobytu. 17 czerwca policjanci zatrzymali Artura M. lat 33 poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego. Zatrzymanego osadzono w PDOZ KPP w Zgorzelcu. 18 czerwca policjanci Sekcji Kryminalnej i I Rewiru Dzielnicowych zatrzymali Dariusza M. lat 40 poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wydanego przez Sąd Rejonowy w Zgorzelcu. Mężczyznę osadzono w PDOZ celem dalszego odkonwojowania.

Spotkanie z naszym Mistrzem Świata »
Tekst opublikowany 2006-06-16, opracowanie um
Bezpośrednio po powrocie z Bangkoku mocno poobijany, ale jakże szczęśliwy Mistrz Świata Juniorów Muay Thai w wadze do 67 kg Sebastian Bartkowiak wraz z trenerem Petro Angelukiem odwiedzili Burmistrza Miasta Mirosława Fiedorowicza.

Boże Ciało w Zgorzelcu »
Tekst opublikowany 2006-06-16, opracowanie red.
Mszą świętą pod przewodnictwem biskupów: Stefana Cichego i Rudolfa Mullera w zgorzeleckim amfiteatrze rozpoczęły się po południu główne uroczystości Bożego Ciała, jednego z najważniejszych świąt obchodzonych przez Kościół katolicki.

Zapaśnicy z Kluczem Sukcesu »
Tekst opublikowany 2006-06-14, opracowanie red.
10 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia Dolnośląskich Kluczy Sukcesu za 2005 rok. Jednym z laureatów tego wyróżnienia został Powiatowy Związek Stowarzyszeń Zapaśniczych „Ziemia Zgorzelecka – Hutnik”. W imieniu zarządu Klucz odebrał Wójt Gminy Zgorzelec Kazimierz Janik.

"Doppelpass - podanie na dwa" »
Tekst opublikowany 2006-06-14, opracowanie Polskie Radio Wrocław
Tak nazywa się wspólna polsko-niemiecka impreza sportowa która dziś przez cały dzień będzie rozgrywała się w Zgorzelcu i Goerlitz. Według pomysłu telewizji ARD która projekt wymyśliła - Goerlitz i Zgorzelec to połowy boiska a dzieląca je Nysa Łużycka jest niczym linia środkowa.

Najazd Trabantów »
Tekst opublikowany 2006-06-13, opracowanie red.
Już dziś przez Zgorzelec przejdzie około 60 Trabantów, które promować będą organizowane corocznie międzynarodowe wyścigi tych kultowych pojazdów. Trabanty pojawią się w naszym mieście około godziny 14.00. Popularne "mydelniczki" przejadą z Görlitz mostem Jana Pawła II pod MDK w Zgorzelcu. Niedługo potem wyruszą w stronę przejścia granicznego w kierunku Zittau

Realizacja projektu Powiatowego Centrum Edukacji »
Tekst opublikowany 2006-06-12, opracowanie ug
Powiatowe Centrum Edukacyjne w Zgorzelcu zakończyło wdrażanie projektu p.t. „Jakość kształcenia zawodowego a bezrobocie po obu stronach Nysy”, finansowanego z funduszy Unii Europejskiej. Autorką projektu oraz jego koordynatorem jest Teresa Śmidowicz, doradca metodyczny szkolnictwa zawodowego i nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych im. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego w Zgorzelcu.

Wybrano nowe władze Oddziału Gminnego ZNP »
Tekst opublikowany 2006-06-08, opracowanie inf.
7 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgorzelec odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału ZNP w Gminie Zgorzelec.

Festiwal w Osieku Łużyckim »
Tekst opublikowany 2006-06-08, opracowanie inf.
Działacze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Koła Specjalistycznego Rodzin Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Bądź wśród nas” w Osieku Łużyckim zorganizowali II Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, który odbył się 3 czerwca 2006 roku w Szkole Podstawowej w Osieku Łużyckim.

Polmiś w Żarskiej Wsi »
Tekst opublikowany 2006-06-07, opracowanie inf.
31 maja 2006r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarskiej Wsi odbyło się spotkanie dzieci z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu.

Festyn w Jerzmankach »
Tekst opublikowany 2006-06-07, opracowanie inf.
Jeśli ktoś skorzystał z dobrej pogody i wybrał się do Jerzmanek na festyn, na pewno nie żałuje. Na terenie otaczającym budynek gimnazjum zorganizowano szereg stoisk. Można było między innymi spróbować szczęścia w loterii fantowej, zapoznać się z efektami pracy redakcji Gimnazety – najlepszej w powiecie gazety szkolnej, kupić książki na stoisku księgarskim i za symboliczną złotówkę zjeść pyszności przygotowane wspólnie przez rodziców i szkołę.

Krótkotrwałość piękna - Międzynarodowa Wystawa Sztuki Video »
Tekst opublikowany 2006-06-06, opracowanie um
Biuro Europejskiej Stolicy Kultury 2010 Görlitz-Zgorzelec we współpracy z Domus Artium 2002 z Salamanci zaprezentuje w dniach od 22 czerwca do 2 lipca 2006 roku wystawę "Krótkotrwałość Piękna"

Gmina Zgorzelec w programie prewencyjnym „Bezpieczne Lato z PZU” »
Tekst opublikowany 2006-06-06, opracowanie ug
Rozpowszechnianie zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą oraz podnoszenie poziomu bezpieczeństwa wszystkich, którzy spędzają wolny czas i wypoczywają nad akwenami – to cel przyświecający programowi „Bezpieczne Lato z PZU”

Niebawem Dni Zgorzelca! »
Tekst opublikowany 2006-06-06, opracowanie inf.
Zespoły Mylsovitz, Dżem i Perfekt wystąpią podczas Dni Zgorzelca 2006. Impreza potrwa od 30 czerwca do 2 lipca, oprócz koncertów organizatorzy zaplanowali szereg innego rodzaju atrakcji.

35 lat Ogólnopolskich Spotkań Amatorskich Teatrów Jednego Aktora  »
Tekst opublikowany 2006-06-06, opracowanie inf
w Zgorzelcu to już spory kawałek historii tego ruchu artystycznego w Polsce, a u nas w Zgorzelcu od parunastu pokoleń młodzieży setki przedstawień konkursowych i setki nowych twarzy uzdolnionej młodzieży z całego kraju, którą z czasem oglądamy w teatrach, kinie i telewizji w serialach filmowych czy w innych działaniach artystycznych.

Posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia »
Tekst opublikowany 2006-06-06, opracowanie inf.
Dnia 1 czerwca 2006 r. kolejny raz odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia. Tym razem po raz pierwszy miało ono miejsce w sali konferencyjnej, uruchomionego przed kilkoma miesiącami, Centrum Informacji i Aktywizacji Zawodowej w Zgorzelcu przy ul. Boh. II Armii WP 8.

Dzień Dziecka w Domu Samotnej Matki w Zgorzelcu »
Tekst opublikowany 2006-06-06, opracowanie inf.
W tym szczególnym dniu starosta Andrzej Tyc odwiedził dzieci w Domu Samotnej Matki w Zgorzelcu. Każdemu z czternaściorga dzieci Starosta złożył najserdeczniejsze życzenia i wręczył paczkę ze słodyczami i upominkiem. Miał także okazję dowiedzieć się jakie są dziecięce marzenia i życzył im, aby one się spełniły.

W obronie mienia działkowców »
Tekst opublikowany 2006-06-05, opracowanie inf.
29 maja Burmistrz Miasta ponownie spotkał się z Prezesami wszystkich ogrodów działkowych funkcjonujących na terenie miasta. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Policji oraz Straży Miejskiej. głównym problemem nurtującym działkowców są kradzieże oraz dewastacja mienia.

Rajd o uśmiech dziecka »
Tekst opublikowany 2006-06-05, opracowanie inf.
Po raz XXII wystartował spod Miejskiego Domu Kultury organizowany przez Automobilklub „Zagłębie Turoszowskie” Rodzinny Rajd Samochodowy o Uśmiech Dziecka. W rajdzie wzięło udział 28 załóg z udziałem kilkudziesięcioroga dzieci z Szkolnych Ośrodków Wychowawczych Bogatyni i Zgorzelca. Już na starcie rozegrane zostały konkursy na najciekawszy ubiór oraz najładniej przygotowany samochód.

Konkurs o nagrodę Innovation 2006 »
Tekst opublikowany 2006-06-01, opracowanie Roman Latosiński
W roku 2006 Euroregion Nysa - Neisse - Nisa przyznaje po raz czwarty Trójstronną Nagrodę INNOVATION 2006 w kategoriach: „Najlepsza Innowacja", „Najlepsza współpraca transgraniczna" i „Najlepsze Partnerstwo Publiczne - Prywatne".

Młodzi sprawnościowo-obronni  »
Tekst opublikowany 2006-06-01, opracowanie Urząd Gminy
Podnoszenie sprawności fizycznej młodzieży, poznawanie zagadnień z zakresu obronności kraju oraz szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy, to cele przyświecające organizatorom Gminnych Zawodów Sprawnościowo-Obronnych Szkół Podstawowych, które odbyły się 24 maja w gościnnych progach Gimnazjum w Jerzmankach.

Udany piknik strażacki w Trójcy »
Tekst opublikowany 2006-06-01, opracowanie UG
Słoneczna, choć wietrzna pogoda przywitała uczestników Pikniku Strażackiego, który odbył się 28 maja w Trójcy.

Dzisiaj
Niedziela 7 czerwca 2020
Imieniny
Ariadny, Jarosława, Roberta

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości
OtoZgorzelec.pl © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl