Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wicemistrz Polski ze starostwa!

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Miło nam poinformować, że Karol Walotka, pracownik Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, zdobył wczoraj tytuł Wicemistrza Polski Samorządowców w Triathlonie.

W Moryniu (woj. zachodniopomorskie, powiat gryfiński), odbył się II Triathlon Cup. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Rywalizacja odbyła się w 3 konkurencjach:

- Aquathlon - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz zawody dla dzieci;

- Triathlon super sprint oraz eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorów Młodszych;

- Mistrzostwa Polski Samorządowców w Triathlonie.

W triathlonowych zmaganiach wzięli udział trzej mieszkańcy naszego powiatu. W kategorii Triathlon super sprint (600 m. pływanie, 15 km jazda na rowerze, 3 km bieg,) w kat. wiekowej 21-30 lat, trzecie miejsce zajął Paweł Rabski, natomiast w kat. wiekowej 31-40 lat, piąte miejsce zajął Łukasz Kondracki.

W Mistrzostwach Polski Samorządowców w Triathlonie, na dystansie 200 m. pływanie, 6 km jazda na rowerze, 1 km bieg, drugie miejsce zajął pracownik Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu Karol Walotka.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!