Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Zgorzelec
Pierwsza wygrana na koncie

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Koszykarze BOT Turowa rozegrali swój pierwszy mecz kontrolny i pewnie pokonali Toyotę Alvark 92:55.

Podopieczni Saso Filipovskiego już od samego początku spotkania narzucili swój styl gry i już po drugiej kwarcie pewnie prowadzili 46:16. Obraz gry zmienił się nieco po przerwie, kiedy to Toyota rzuciła się do odrabiania strat. – Mistrzowie Japonii zdobyli mało punktów w pierwszej połowie meczu, a ja spodziewałem się czegoś więcej po tym zespole. Toyota zaskoczyła nas jednak w trzeciej kwarcie, ale liczy się blisko 40-stopunktowe zwycięstwo – mówił po zakończeniu meczu Sebastian Szymański, 16-letni rzucający BOT Turowa.

Ostatecznie przygraniczna ekipa zwyciężyła 92:55. – Był to nasz pierwszy mecz, którego wynik nie miał znaczenia, ale potraktowaliśmy go poważnie. Jestem zadowolony ze swojej dzisiejszej gry i chociaż zespół jest jeszcze nie do końca zgrany, to rozegraliśmy dobre spotkanie – powiedział David Logan, rzucający BOT Turowa. – Wiem, że będzie jeszcze lepiej – dodał Amerykanin.