Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Zgorzelec
Wrócili na tarczy

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
PGE Turów przegrał na wyjeździe z Gran Canaria 2014 74:85. Druga grupowa porażka postawiła ich w bardzo niekorzystnej sytuacji.

- To będzie dla nas bardzo ciężki mecz, ale nie zamierzamy oddać go bez walki. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby go wygrać - powiedział przed meczem koszykarz PGE Turowa Bartosz Bochno.

Gra rozpoczęła się dobrze dla gości. Na początku koszykarze ze Zgorzelca prowadzili po punktach zdobytych przez Michała Chylińskiego i Michaela Wrighta, brylującego na parkiecie. Następnie przeciwnicy ich dogonili, co w znacznej mierze zawdzięczają Carrollowi, który był nie do zatrzymania.

W drugiej kwarcie początek należał do Adama Wójcika. Wynik 32:35 dla Canarii jeszcze o niczym nie przesądzał. Jednak od trzeciej kwarty widać już było powiększającą się przewagę gospodarzy.

O zwycięstwie zdecydowały rzuty z dystansu oraz walka pod samym koszem. Tutaj ekipa z Hiszpanii okazała się bezkonkurencyjna.