Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Zgorzelec
BOT Turów – Gipsar Stal: Emocje do końca

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Michael Ansley mógł dwa razy zdobyć punkty, ale stracił piłkę i BOT Turów Zgorzelec wygrał z Gipsarem Stalą Ostrów Wlkp. 69:63.

Na 10 sekund przed końcem spotkania BOT Turów prowadził czterema punktami, a za trzy rzucał Łukasz Koszarek. Reprezentant Polski jednak nie trafił, a piłkę miał Tony Akins, który szybko przebiegł na drugą połowę. Stal szukała swojej szansy na zwycięstwo, więc Nate Erdmann próbował rzucać za trzy. Nic z tego nie wyszło, ale piłkę zebrał Michael Ansley.

Weteran z Ostrowa dwa razy próbował dobijać, ale dwukrotnie nie trafił, a za trzecim razem wyrzucił piłkę w kierunku połowy, gdzie nie było żadnego z jego kolegów. Tony Akins nie był w stanie złapać tej piłki i dwie sekundy na rozegranie akcji mieli gospodarze, którzy ostatecznie wygrali.