Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Zgorzelec
Jak wybrać wakacje last minute?

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Last minute od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Wakacje na tak zwaną ostatnią chwilę zdobywają serca wielu Polaków głównie dlatego, że są znacznie tańsze. Nie zawsze jednak musi tak być. Warto wiedzieć gdzie i jak wybrać takie wczasy oraz z jakiego biura skorzystać. Poza tym należy także mieć świadomość o tym, jakie kierunki są najpopularniejsze, aby w razie kłopotów móc liczyć na pomoc rodaków.
Jak wybrać wakacje last minute?

  1. Last minute - kiedy wybrać ofertę?
  2. Na co zwrócić uwagę wybierając ofertę last minute?
  3. Wakacje last minute w Bułgarii, czy wczasy w Grecji?

 

Last minute - kiedy wybrać ofertę?

Wakacje last minute jak sama nazwa mówi, to wyjazd w ostatniej chwili. Najczęściej osoby korzystające z tego typu ofert są przygotowane do wyjazdu, a wczasy wykupują na dwa lub trzy dni przed zaplanowanym odlotem. To właśnie w tych dniach pojawiają się największe obniżki. Należy jednak mieć na uwadze to, że na tego typu oferty czeka wiele osób, a więc może się zdarzyć, że najzwyczajniej w świecie ktoś je wykupi przed nami.

Najlepsze oferty last minute dostępne są zarówno przed, jak i po sezonie. Jak już zostało wspomniane, trzeba być czujnym, gdyż w każdej chwili okazję może nam sprzątnąć sprzed nosa ktoś inny. Na szczęście biur podróży, które oferują takie wyjazdy, jest znacznie więcej. Liczne terminy na wakacje last minute można znaleźć między innymi na stronie https://dreamtours.pl

 

Na co zwrócić uwagę wybierając ofertę last minute?

Decydując się na taki rodzaj urlopu, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Warto więc przeanalizować to, jaka jest lokalizacja hotelu, jaki jest ich standard, kiedy i skąd jest odlot oraz ile dni trwa wycieczka. 

Najczęściej jest bowiem tak, że w ofertach last minute znajdują się lokalizacje, które nie sprzedały się w terminie ze względu na swoją niską atrakcyjność. Oczywiście, istnieje możliwość trafienia bardzo dobrej oferty, jednak jest to rzadkość. Warto również zwrócić uwagę na polisę, która w takich ofertach jest w dosyć okrojonej wersji.

 

Wakacje last minute w Bułgarii, czy wczasy w Grecji?

Wakacje last minute w Bułgarii oraz wczasy w Grecji cieszą się największą popularnością wśród Polaków. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż wycieczki są tanie tak jak życie w tamtejszych kurortach. 

Ponadto dodatkowym atutem tych krajów są niesamowite widoki. Dodając do tego czyste plaże oraz morską wodę, która mieni się w błękitnych barwach, można rzec, że wypoczywa się w prawdziwym raju. To który kierunek zostanie wybrany, zależy głównie od naszych indywidualnych preferencji. 


MRo © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl