Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 13 informacji. Wszystkie poniżej.

Sensacyjne odkrycie »
Tekst opublikowany 2012-05-30, opracowanie red.
Naukowcy z Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego poinformowali o wielkim odkryciu w Jaskinie Niedźwiedziej w Kletnie
Zdjęć: 5  

Dzieci jadą za darmo »
Tekst opublikowany 2012-05-29, opracowanie red.
1 czerwca najmłodsi podróżni pojadą pociągami PKP Intercity bezpłatnie. Dodatkowo, dla swoich najmłodszych pasażerów przewoźnik przygotował dwie książeczki, które nie tylko 1 czerwca umilą podróż.
Zdjęć: 1  

Odznaczenia dla ochotników »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie Mirosław Kłys
Święty Florian, patron kominiarzy i strażaków jest łaskawy dla Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Zgorzelec. Przynajmniej takie wrażenie można odnieść patrząc na nowoczesne samochody pożarnicze, w które wyposażone są gminne jednostki. W ostatnim okresie dzięki staraniom wójta gminy Zgorzelec Kazimierza Janika strażacy wzbogacili się o dwa średnie i cztery lekkie samochody pożarnicze.

Rajd przez Diablą Górę »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie Mirosław Kłys
W sobotę, 12-go maja, już po raz czwarty spotkaliśmy się w Jędrzychowicach na organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu, Radnego Tadeusza Sobstyla oraz Grupę-rowerową z Jędrzychowic, IV Gminnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym.

Nie przegraj! »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie KPP
Kampania ma charakter informacyjno edukacyjny a jej głównym celem jest ograniczenie przestępczości polegającej na wykorzystywaniu seksualnym osób małoletnich w zamian za oferowanie korzyści materialnych.

Trawka i trotyl w kominie »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie KPP
Za posiadanie narkotyków oraz materiałów wybuchowych, przed sądem odpowiedzą dwaj mieszkańcy Bogatyni zatrzymani przez zgorzeleckich policjantów.

Święto Błękitnej Niezapominajki »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie Mirosław Kłys
Łagowski Ośrodek Sportowy „ŁOŚ”, w sobotę 12 maja, gościł artystów, którzy przyjechali na III Przegląd Kultury Ludowej „Święto Błękitnej Niezapominajki”. Organizatorem tego cyklicznego przedsięwzięcia byli członkowie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Łagów.

Krasnoludki coraz bliżej »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie Mirosław Kłys
Przedszkole marzeń, takie jakiego jeszcze w regionie nie było - tak w jednym zdaniu można by określić oczekiwania, jakie wobec nowej placówki przedszkolnej ma Wójt Gminy Zgorzelec Kazimierz Janik.

Kukiełki i strzelanie z łuku »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie Mirosław Kłys
Na boisku w Białogórzu w ubiegłą niedzielę odbył się Festyn Odpustowy. Organizatorami imprezy byli: sołtys Czesław Chorbotowicz, Rada Sołecka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu.

Sobota w Spytkowie »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie red.
Wydział Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego 19 maja zorganizował podróż studyjną po naszym województwie. Celem była prezentacja najlepszych przykładów realizacji programu Odnowy Dolnośląskiej Wsi.

Dzień Dziecka »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie UM
Już wkrótce Dzień Dziecka - najradośniejsze, najhałaśliwsze i najbardziej roześmiane spośród wszystkich świąt. Z niecierpliwością czekają na nie wszystkie dzieciaki, które doskonale wiedzą, że tego dnia dorośli zrobią wszystko, aby od rana do wieczora i tym najmłodszym, i tym nieco starszym nie zabrakło atrakcji i niespodzianek. Bo jak powiedział wiele lat temu Janusz Korczak: Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!

Fala biegaczy w Radomierzycach »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie Mirosław Kłys
Dwa lata temu w sierpniu ulicami Radomierzyc płynęła dwumetrowa fala powodzi z zerwanej tamy na Witce. W tym roku 1 maja ulicami Radomierzyc popłynęła fala biegaczy biorących udział w zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury pod patronatem wójta gminy Zgorzelec.

Zgorzelec bez granic »
Tekst opublikowany 2012-05-23, opracowanie UM
Pomysł dwóch studentek pedagogiki w Goerlitz – Edyty i Heike – być może już wkrótce ułatwi wielu niepełnosprawnym osobom poruszanie się po obiektach miasta Zgorzelec.

Dzisiaj
Sobota 6 czerwca 2020
Imieniny
Laury, Laurentego, Nory

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości
OtoZgorzelec.pl © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl