Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 33 informacji. Wszystkie poniżej.

Finał z pompą! »
Tekst opublikowany 2011-12-30, opracowanie opr. HB
Finałowe niedziele WOŚP to od lat najgorętsze dni w całym roku. Tak będzie również 8 stycznia, kiedy rozpocznie się 20. Finał orkiestrowego grania.

Podaruj komuś życie »
Tekst opublikowany 2011-12-30, opracowanie Halina Biernat
Każda kropla krwi jest na wagę złota. Nie wahaj się i nie zatrzymuj jej tylko dla siebie. od dnia 01 stycznia 2012r. w Zgorzelcu krew można oddawać w Punkcie Poboru Krwi - w KRWIOBUSIE na parkingu przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym w godz. 9.00 – 13.00.

Policja szuka świadków wypadku »
Tekst opublikowany 2011-12-29, opracowanie HB/KP
Policja poszukuje świadków wypadku drogowego w wyniku, którego przez kierującego samochodem osobowym marki Ford Escort została potrącona kobieta. Do zdarzenia doszło na ulicy Bohaterów II Armii Wojska Polskiego w Bogatyni.

Ważne dla przedsiębiorców  »
Tekst opublikowany 2011-12-29, opracowanie Aleksandra Zając
Polska Agencja Przedsiębiorczości opublikowała harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie projektów w 2012 roku.

Abolicja dla cudzoziemców »
Tekst opublikowany 2011-12-28, opracowanie opr. bom
Od 1 stycznia 2012 roku rusza abolicja dla cudzoziemców, którzy nielegalnie przebywają w Polsce. Obcokrajowcy, którzy chcą zalegalizować swój pobyt będą musieli złożyć wnioski do wojewody.

Najcieplejsza zima od 30 lat »
Tekst opublikowany 2011-12-28, opracowanie Jacek Bomersbach
Rok temu w okresie świąt temperatura spadała do minus 7-10 stopni. W tym roku mamy jedną z najcieplejszych zim od 30 lat. W Sylwestra może być nawet 10 stopni ciepła.

Najważniejsza sesja przed nami »
Tekst opublikowany 2011-12-27, opracowanie Halina Biernat
Tuż przed Sylwestrem, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury zgorzeleccy rajcy zagłosują nad uchwałą budżetową.

Mosty ku przyszłości »
Tekst opublikowany 2011-12-27, opracowanie opr. Halina Biernat
Nowy film „Mosty ku przyszłości – polsko-niemieckie spotkania nad Nysą” wzbudza zainteresowanie Europa-Miastem.

Nie odpalaj po alkoholu »
Tekst opublikowany 2011-12-27, opracowanie Jacek Bomersbach
Policja i lekarze ostrzegają, że niewłaściwie posługiwanie się fajerwerkami może powodować poparzenia twarzy, urwanie dłoni i palców. Osoby nietrzeźwe mają opóźnioną reakcję psychomotoryczną i nie powinny odpalać petard.
Zdjęć: 3  

Opublikowano listę leków »
Tekst opublikowany 2011-12-27, opracowanie bom
Ministerstwo zdrowia opublikowało listę leków refundowanych, które mają obowiązywać od 1 stycznia. Medykamenty stosowane np. w terapiach nowotworowych nadal mają być bezpłatne.

Betlejemskie Światło Pokoju »
Tekst opublikowany 2011-12-23, opracowanie HB/UM
Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz przekazał Nadburmistrzowi Miasta Gӧrlitz Joachimowi Paulickowi Betlejemskie Światło Pokoju.

Incydent jak z horroru »
Tekst opublikowany 2011-12-22, opracowanie Jacek Bomersbach
Operator wrocławskiej telewizji przypadkowo zarejestrował, jak na skrzyżowaniu ulic Ślężnej i Armii Krajowej ciało wypadło z ruszającego na światłach karawanu. Wrocławska prokuratura ma zbadać, czy nie doszło do zbezczeszczenia zwłok.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-12-22, opracowanie red
Bilety do kina i na koncerty, książki, programy komputerowe i gry oraz dvd z ćwiczeniami - to wysztsko może być Twoje, wystarczy, że wyślesz sms.

Poślij Umysł na Akademię »
Tekst opublikowany 2011-12-21, opracowanie red
W dzisiejszym świecie, gdzie informacja jest na wagę złota, szczególne zastosowanie znajduje prawda, że nie wystarczy mieć umysł, trzeba jeszcze wiedzieć, jak sprawnie go używać. Liczy się zdolność szybkiego przyswajania nowych informacji, umiejętność szybkiego postrzegania i odnajdywania się w nowych warunkach.

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty »
Tekst opublikowany 2011-12-16, opracowanie opr.HB
Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny pn. „W drodze”. Zwycięzców w kategoriach "Fotografowie hobbyści" i "Młodzież do lat 21" wyłoniło jury złożone z ekspertów. "Nagrodę publiczności" przyznali odwiedzający wystawę w zgorzeleckim Domu Kultury oraz internauci odwiedzający stronę projektu.

Nowe projekty Fabryki Prasowej »
Tekst opublikowany 2011-12-15, opracowanie red.
Wrocławska Fabryka Prasowa, wydawca największej sieci gazet bezpłatnych na Dolnym Śląsku (12 tytułów prasowych i 22 serwisy internetowe) wprowadza na rynek nowe projekty medialne.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-12-15, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, na koncerty, dvd z ćwiczeniami i kupony do restauracji - to wszystko może być Twoje, wystarczy, że wyślesz sms.

Pasażerowie "na gapę" »
Tekst opublikowany 2011-12-14, opracowanie opr.HB
60. krotnie powiększonego pluskwiaka zwanego czerwcem polskim, 2-tonowego nosorożca indyjskiego o imieniu Clara, który przemierzał Europę, i wiele innych, równie ciekawych zwierząt i roślin, o których prawie nikt nie słyszał przypomni wystawa w MDK. Wstęp jest bezpłatny!

Spłacamy, a dług rośnie »
Tekst opublikowany 2011-12-14, opracowanie Łukasz Pałka, money.pl
Raty kredytów we frankach są już wyższe od kredytów w złotych. Ich posiadacze mogą spodziewać się, że będą również musieli zapłacić wyższe ubezpieczenia.

Villas zmarła na zator płucny »
Tekst opublikowany 2011-12-10, opracowanie bom
Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że przyczyną śmierci Violetty Villas mógł być zator tłuszczowy płuc, który powstał w wyniku złamania kości szyjki udowej.
Zdjęć: 2  

Ludzie masowo wykupują leki »
Tekst opublikowany 2011-12-08, opracowanie Jacek Bomersbach
Obawiając się podwyżek ludzie masowo wykupują leki na astmę, paski cukrzycowe, leki na demencję i wiele innych medykamentów refundowanych.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2011-12-08, opracowanie red
Bilety do kina, teatru i na koncerty, książki czy dvd z ćwiczeniami - to wszystko może być Twoje, wystarczy, że wyślesz smsa.

Zgorzeleckie Mikołajki »
Tekst opublikowany 2011-12-07, opracowanie Halina Biernat
Św. Mikołaj w towarzystwie znanych postaci z kreskówek i workiem pełnym prezentów odwiedził zgorzeleckie przedszkolaki, radości i zabawy było co niemiara.

Ciało Villas zbadają toksykolodzy »
Tekst opublikowany 2011-12-07, opracowanie Jacek Bomersbach
Prokuratura Okręgowa w Świdnicy chce przesłuchać świadków, opiekunów i syna Violetty Villas. W czwartek we wrocławskim Zakładzie Medycyny Sądowej zostanie przeprowadzona sekcja artystki.

Szkielet do badań DNA »
Tekst opublikowany 2011-12-06, opracowanie bom
Szczątki ludzkie znalezione w lasku między Pasikurowicami, a Siedlcami zostaną poddane badaniom DNA. Po nich okaże się, zbadają, czy są to zwłoki zaginionej 20-letniej mieszkanki Sieradza.

Wzmożone kontrole fajerwerków  »
Tekst opublikowany 2011-12-06, opracowanie Jacek Bomersbach
Importerzy fajerwerków skarżą się na wzmożone kontrole Państwowej Inspekcji Handlowej. PIH sprawdza pozwolenia i certyfikaty produktów.

Violetta Villas nie żyje »
Tekst opublikowany 2011-12-05, opracowanie bom
Słynna śpiewaczka zmarła w poniedziałek wieczorem w swoim domu w Lewinie Kłodzkim. Miała 73 lata. Sprawę bada świdnicka prokuratura.

Unia bije po jajach »
Tekst opublikowany 2011-12-05, opracowanie Jacek Bomersbach
Hodowcy drobiu nie zdążyli jeszcze spłacać kredytów za zakup klatek do kurników, a już muszą kupować nowe. W myśl unijnych przepisów, które zaczną obowiązywać od stycznia, klatki mają być większe i posiadać grzędę w środku.

6,5 miliona papierosów bez akcyzy »
Tekst opublikowany 2011-12-05, opracowanie Halina Biernat
Prokurator Rejonowy w Zgorzelcu skierował w dniu 1 grudnia wnioski o zastosowanie środków zapobiegawczych w postaci tymczasowego aresztowania wobec dwóch osób, którym prokurator zarzucił posiadanie około 6,5 mln. sztuk papierosów, które znajdowały się w opakowaniach nie oznaczonych znakami polskiej akcyzy.

Zielone oazy relaksu »
Tekst opublikowany 2011-12-05, opracowanie Halina Biernat
Mieszkańcy Zgorzelca upiększali swoje podwórka i ogródki przydomowe. Poświęcali na to nie tylko czas, ale wysiłek i pieniądze. Teraz za swoje zaangażowanie i pomysły zostali nagrodzeni.

Z zazdrości smiertelnie pobił »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie opr. Halina Biernat
Nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi 31- letniemu bezdomnemu mieszkańcowi Zgorzelca, który z zazdrości o partnerkę śmiertelnie pobił znajomego.

Straż będzie mieć nowe wozy »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie Krzysztof Halla
Zarząd Województwa Dolnośląskiego zdecydował o przyznaniu dofinansowania Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej we Wrocławiu na zakup nowoczesnych pojazdów ratowniczych.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, na koncerty i książki - to wszystko masz w zasięgu ręki, wystarczy wysłać smsa.

Dzisiaj
Piątek 29 maja 2020
Imieniny
Benity, Maksymiliana, Teodozji

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
OtoZgorzelec.pl © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl